Reklama
Brzesko. W magistracie już nie zjesz
WYDARZENIA - Brzesko
wtorek, 07 września 2021 21:12

To bardzo smutna wiadomość. Po kilkudziesięciu latach z brzeskiego krajobrazu zniknie bowiem bar „mleczny”. Mowa o placówce, która zlokalizowana jest w budynku, w którym znajduje się zarówno Urząd Miejski w Brzesku jak i tamtejsze Starostwo Powiatowe. Lokal był czynny od wielu, wielu lat. - Gmina Brzesko pobierała naprawdę minimalny czynsz, ale bar okazuje się, że jest nierentowny – mówi naszej redakcji Maria Kądziołka, przewodnicząca Rady Miejskiej w Brzesku. Lokal zniknie z gastronomicznej mapy stolicy powiatu brzeskiego, z Brzeska z dniem 1 października.

Jak dowiedziała się nasza redakcja lokal, który jeszcze przed pandemią cieszył się sporym zainteresowaniem, został pokonany przez koronawirusa. Obroty spadły, liczba klientów UM i Starostwa znacznie się skurczyła, coraz więcej osób wybiera kontakt telefoniczny lub przy pomocy poczty tradycyjnej lub elektronicznej. - Szkoda, naprawdę szkoda, bo takiej fasolki, takich gołąbków, takiego żurku na próżno szukać w naszym mieście – ubolewają pracownicy magistratu i starostwa. Kończy się bezpowrotnie – chyba – pewna era. Szkoda, bo wiele razy z moim redakcyjnym kolegą Piotrem Traczem posiłkowaliśmy się w tym barze. Miła, życzliwa obsługa, i wyśmienite jadło. Dziękujemy Drogie Panie.

Mirosław Kowalski


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .