Reklama
Gmina Dębno. Kolejna remiza do remontu
WYDARZENIA - Dębno
piątek, 06 sierpnia 2021 11:53

Dokładnie 40 tysięcy złotych otrzymała gmina Dębno na remont remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Maszkienicach. - To kolejny obiekt strażacki, którzy zostanie gruntowanie wyremontowany w naszej gminie – tłumaczy wójt Wiesław Kozłowski. W marcu 2021 roku ruszył nabór wniosków na zapewnienie gotowości bojowej jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych w ramach konkursu pn. MAŁOPOLSKIE OSP 2021 ogłoszonego przez Zarząd Województwa Małopolskiego. Wszyscy wiemy, jaka odpowiedzialność spoczywa na barkach tych, którzy dbają o nasze codzienne bezpieczeństwo. Pracy strażaków nie da się przecenić.

Jako Samorząd Województwa Małopolskiego stawiamy na bezpieczeństwo i konsekwentnie wspieramy ich działania, bo w trudnym czasie pandemii to właśnie strażacy, obok lekarzy i ratowników, najczęściej stają w obliczu zagrożenia i służą pomocą w sytuacjach, w których stawką jest ludzkie życie – mówił wówczas marszałek Witold Kozłowski. Nabór trwał do 9 kwietnia 2021 r. Wśród złożonych projektów znalazł się również wniosek o dofinansowanie na termomodernizację remizy OSP w Maszkienicach. Zgodnie z decyzją Radnych Sejmiku Województwa Małopolskiego gmina Dębno otrzymała dotację w kwocie 40.000,00 zł. na realizację prac remontowych. - Serdecznie dziękuję marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu, wicemarszałek Marcie Lech – Malec oraz naszym radnym wojewódzkim Annie Mikosz oraz Wojciechowi Skruchowi – mówi wójt Wiesław Kozłowski.


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

mniejsze | większe

busy
 

pr102021

pr102021sp

reklamamariola

fbprofil

 

arteon

bs2020a

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. .